Choď na obsah Choď na menu
 


Trnava

31. 10. 2010

Voľby do samosprávy mesta Trnava v roku 2010

 

Obvodná volebná komisia

Sídla volebných okrskov

 

Primátor: Vladimír Butko, 5 815, Zvolený, KDH

 

Kandidáti na primátora:

 

Bystrík Stanko, 4 873, NEKA

Jozef Pobiecký, 4 685, SDKÚ-DS, SaS

Marián Barcaj, 735, SDĽ, SZ

 

Kandidáti do MsZ 2010:

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 1 (volí sa 5 poslancov):

1. Jozef Adamec, 68 r., inštruktor športu, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

2. Jaroslav Bednárik, Ing., PhD., 49 r., vysokoškolský pedagóg, EDS

3. Peter Bílik, 59 r., dôchodca, MOST – HÍD

4. Miloš Blažek, Mgr., 34 r., manažér, Koalícia  SDĽ, SZ

5. Bošnák Štefan, Ing.

6. Peter Bročka, JUDr., LL.M., 28 r., právnik, nezávislý kandidát

7. Pavol Caudt, MUDr., 68 r., lekár, KDH

8. Roman Jakubec, RNDr., 37 r., chemik, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

9. Katarína Jelačičová, MUDr., 45 r., lekár, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

10. Ján Jobb, Ing., 47 r., enviromentálny manažér, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

11. Martin Krajčovič, Mgr.Bc., 27 r., hovorca ministra, KDH

12. Michaela Masaryková, Ing., 40 r., ekonóm informatik, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

13. Pavol Nižnánsky, Ing., 56 r., technológ, KDH

14. Augustín Pullmann, Ing., 66 r., technik, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

15. Ivan Šikula, Ing., 46 r., environmentálny manažér, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

16. Kvetoslava Tibenská, Ing., 52 r., ekonóm, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

17. Ján Uhnavý, Ing., 50 r., stavebný inžinier, KDH

18. Kamil Vaňa, 52 r., správca, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

19. Eva Zatková, Ing., 44 r., ekonóm, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 2 (volí sa 6 poslancov):

1. Marcel Behro, 45 r., riaditeľ odboru, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

2. Peter Benčat, Ing., PhD., 57 r., agronóm, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

3. Gabriela Cabanová, RNDr., 45 r., učiteľka, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

4. Zuzana Ďurišová, Ing., 46 r., záhradník, nezávislý kandidát

5. Martin Hains, Ing., 24 r., obchodný manažér, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

6. Ján Hrčka, 39 r., súkromný podnikateľ, KDH

7. Bohumil Chmelík, Prof.MUDr., PhD., 72 r., vysokoškolský pedagóg, KDH

8. Patrik Izakovič, Ing., 41 r., projektový manažér, KDH

9. Juraj Jurák, Ing., 45 r., stavebný technik, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

10. Dagmar Krajčovičová, Ing., 46 r., odborná ekonómka, MOST – HÍD

11. Jaroslav Kralčák, 60 r., strojník, KDH

12. Matej Lančarič, Mgr., 25 r., projektový manažér, nezávislý kandidát

13. Jozef Marček, Mgr., 26 r., právnik – KPÚ Trnava, nezávislý kandidát

14. Anna Melíšková, PhDr., 62 r., kultúrno-osvetová pracovníčka, SZS

15. Peter Náhlik, PhDr., PhD., 29 r., manažér, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

16. Roman Novák, Ing., 47 r., bankový manažér, nezávislý kandidát

17. Michal Okruhlica, Bc., 41 r., technik, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

18. Peter Pacalaj, JUDr.,Ing., 44 r., advokát, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

19. Marcela Pecková, 40 r., štátny zamestnanec, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

20. Jozef Pobiecký, Ing., 41 r., stavebný inžinier, zástupca primátora, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

21. Martin Poór, Ing., 27 r., manažér, nezávislý kandidát

22. Josef Puschenreiter, Ing., 75 r., dôchodca, Koalícia  SDĽ, SZ

23. Peter Svinčák, Ing., 25 r., projektový manažér, EDS

24. Ivan Šarvaic, Ing., 65 r., jadrový fyzik, KDH

25. Jozef Tomek, Ing., 50 r., jadrový energetik, KDH

26. Lucia Vagová, Bc., 22 r., politológ, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

27. Ľudovít Vanek, Mgr., 56 r., stredoškolský učiteľ, SNS

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 3 (volí sa 7 poslancov):

1. Marián Barcaj, Mgr., 33 r., riaditeľ spoločnosti, Koalícia  SDĽ, SZ

2. Marián Barcaj, 62 r., živnostník, MOST – HÍD

3. Eduard Čechovič, 52 r., konateľ, KDH

4. Ľudovít Daučo, Ing., 61 r., hlavný kontrolót TTSK, nezávislý kandidát

5. Václav Dostál, Doc.Dr., CSc., 61 r., vysokoškolský pedagóg, Koalícia SMER, HZD, ĽS-HZDS, ND

6. Janka Drábiková, Ing., 52 r., ekonóm, KDH

7. Štefan Dvorský, JUDr., 54 r., manažér, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

8. Jana Fridrichová, MUDr., 44 r., lekárka, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

9. Mária Fuzáková, Ing., 50 r., ekonómka, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

10. Michaela Holoubková, 22 r., politicko-organizačný pracovník, SNS

11. Lenka Hujsiová, 21 r., študentka práva, MOST – HÍD

12. Ivan Kleštinec, 53 r., podnikateľ, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

13. František Kostolanský, Mgr., 41 r., technik, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

14. Slavko Kostolanský, 54 r., živnostník, nezávislý kandidát

15. Tibor Krajčovič, Ing., 46 r., softvérový inžinier, Koalícia  SDĽ, SZ

16. Blažena Královičová, Ing., 50 r., súkromná podnikateľka, KDH

17. Branislav Kramár, MUDr., 37 r., chirurg, KDH

18. Štefan Krištofík, MUDr., 48 r., všeobecný lekár, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

19. Michal Magula, 22 r., elektrotechnik, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

20. Peter Markovič, Ing., 40 r., bezpečnostný inžinier, pedagóg, Koalícia SMER, HZD, ĽS-HZDS, ND

21. Radovan Mráz, Ing., 37 r., manažér, KDH

22. Pavol Mrva, 47 r., manažér, EDS

23. Jozef Nehaj, Mgr., 49 r., učiteľ, nezávislý kandidát

24. Pavel Opatovský, 58 r., hudobník, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

25. Ivan Polák, Ing., 48 r., technik-konateľ, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

26. Eva Starnová, Mgr., 55 r., stredoškolský učiteľ, SNS

27. Alfonz Šajbidor, Ing., 55 r., technik, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

28. Miroslav Šimlaštík, Ing., 38 r., informatik, KDH

29. Angela Štefániková, MUDr., 56 r., lekár, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

30. Ján Žitňanský, PhDr., 51 r., technik, VŠ učiteľ, KDH

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 4 (volí sa 7 poslancov):

1. Jozef Alchus, Ing., 55 r., projektant, KDH

2. Katarína Baničová, Mgr., 30 r., manažérka, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

3. Tomáš Bartoš, 25 r., športovec-futbalista, SNS

4. Marek Benkovský, Ing., 27 r., informatik, KDH

5. Marcel Boor, Bc., 33 r., politológ, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

6. Vladimír Butko, Ing., 55 r., zástupca primátora, KDH

7. Tomáš Cmero, PhDr., 31 r., ekonóm, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

8. Igor Fabián, Ing., 71 r., dôchodca, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

9. Veronika Gašparíková, JUDr., 38 r., právnik, nezávislý kandidát

10. Marta Gubrická, PaedDr., 51 r., vedúca metodiky, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

11. Pavol Guldan, Ing., 24 r., technologický inžinier, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

12. Augustín Hambálek, Ing., 53 r., ekonóm, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

13. Ivan Haščík, Ing., Mgr., 68 r., vysokoškolský učiteľ, nezávislý kandidát

14. Ladislav Hrnčírik, PhDr., 61 r., historik umenia, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

15. Branislav Jáger, Mgr., 35 r., politológ, KDH

16. Rudolf Kormúth, Ing., 48 r., dopravný inžinier, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

17. Miroslav Kvasnička, Ing., 28 r., živnostník, nezávislý kandidát

18. Róbert Orihel, Mgr., 53 r., vedúci kancelárie predsedu TTSK, Koalícia SMER, HZD, ĽS-HZDS, ND

19. Andrea Pallang, 37 r., riaditeľka galérie, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

20. Milan Paulini, MUDr., 58 r., lekár, KDH

21. Jozef Pikna, Mgr., 51 r., učiteľ, KDH

22. Robert Pravda, Ing., 51 r., manažér, KDH

23. Roman Strážovec, Ing., 30 r., materiálový inžinier, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

24. Martin Viskupič, Ing., 32 r., manažér cestovného ruchu, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 5 (volí sa 5 poslancov):

1.Daniel Adamec, 46 r., manažér, nezávislý kandidát

2. Tomáš Bachratý, 28 r., strojár-ekonóm, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

3. Iveta Bakičová, RNDr.,Ing, 51 r., učiteľ, nezávislý kandidát

4. Jozef Čavojský, Ing., 65 r., chemický inžinier, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

5. Michal Drgon, 61 r., elektrikár, KDH

6. Ďuračka Jozef, Ing.

7. Ján Dutka, Ing., 62 r., podnikateľ, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

8. Martin Heriban, MUDr., 61 r., lekár, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

9. Stanislav Hric, 50 r., elektrotechnik, KDH

10. Jozef Klokner, Ing., 55 r., prednosta Obvodného úradu, KDH

11. Marián Kovačócy, Ing., 51 r., manažér, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

12. Miloš Krištofík, Bc., 44 r., podnikateľ, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

13. Adrián Lančarič, 22 r., študent VŠ, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

14. Rastislav Mráz, Mgr., 32 r., právnik, KDH

15. Peter Novoveský, 59 r., železničiar, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

16. Martin Obal, Ing., 37 r., vedecko-tech. projektant, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

17. Gabriel Pavelek, MUDr., 56 r., lekár, KDH

18. Marián Rozložník, Mgr., 56 r., učiteľ, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

19. Bystrík Stanko, Ing., 41 r., manažér, nezávislý kandidát

 

VOLEBNÝ OBVOD č. 6 (volí sa 1 poslanec):

1. Bohuslav Duchoň, 49 r., učiteľ, Koalícia SDKÚ-DS, SaS

2. Ján Kormúth, Bc., 27 r., projektový manažér, SZS

3. Agnesa Petková, Mgr., 65 r., učiteľka, KDH

4. Jaroslav Plachý, Ing., 50 r., podnikateľ, Koalícia SMER, HZD, ĽS- HZDS, ND

5. Juraj Rezbárik, 33 r., podnikateľ, SNS

 

Primátor mesta zvolený v r. 2006

 

Bošnák Štefan, Ing.

 

Poslanci zvolení v r. 2006

 

Pavol  Caudt, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

Eva  Zatková, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu SMER - sociálna demokracia, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, Slovenská národná strana, Slobodné fórum

Karol  Opatovský, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

Ján  Jobb, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

Juraj  Jurák, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

Michal  Okruhlica, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

Anton  Železník, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu SMER - sociálna demokracia, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, Slovenská národná strana, Slobodné fórum

Jozef  Pobiecký, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Jozef  Tomek, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Ľudovít  Vanek, 2006 - zvolený za koalíciu SMER – SD, ĽS-HZDS, SNS, SF

Gabriel  Pavelek, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Marián  Rozložník, 2006 - zvolený za koalíciu SMER – SD, ĽS-HZDS, SNS, SF

Michal  Drgon, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Stanislav  Hric, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Jozef  Klokner, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Vladimír  Butko, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Jozef  Alchus, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Eduard  Čechovič, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Ján  Albert, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Mário  Buchel, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Jozef  Pikna, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Ladislav  Hrnčírik, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Martin  Heriban, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Ľudovít  Daučo, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Ján  Žitňanský, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Branislav  Kramár, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Blažena  Královičová, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Mariana  Čapeľová, 2006 - zvolený za koalíciu SMER – SD, ĽS-HZDS, SNS, SF

Janka  Drábiková, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

Agnesa  Petková, 2006 - poslanec MsZ Trnava zvolený za koalíciu KDH, SDKÚ-DS

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.