Choď na obsah Choď na menu
 


Okres Hlohovec

13. 12. 2010

Komunálne voľby 2010

Starostovia zvolení v r. 2010 a kandidáti

Bojničky, Jaroslav Gubáň, 480, Zvolený, NEKA

Bojničky, Igor Bojnanský, 134, SMER

Červeník, Marián Mihálik, 499, Zvolený, NEKA

Červeník, Vladimír Kuzma, 308, NEKA

Červeník, František Červený, 37, SMER

Dolné Otrokovce, Emília Mičianová, 95, Zvolená, SMER

Dolné Otrokovce, Igor Šulík, 61, SNS

Dolné Otrokovce, Tibor Jokel, 58, ĽS-HZDS

Dolné Trhovište, Jaroslav Mrváň, 149, Zvolený, SMER

Dolné Zelenice, Dagmar Jakubcová, 185, Zvolená, NEKA

Dolné Zelenice, Anton Menšík, 147, KDH

Dvorníky, Ľuboš Gubáň, 489, Zvolený, SNS

Dvorníky, Stanislava Kuklová, 165, NEKA

Dvorníky, Daniela Ambrušová, 123, SMER

Dvorníky, Ján Kozák, 109, NEKA

Dvorníky, Ľuboš Kobora, 77, NEKA

Horné Otrokovce, Eva Kukučková, 349, Zvolená, SNS

Horné Otrokovce, Pavel Janiš, 195, SMER

Horné Trhovište, Tibor Veľký, 193, Zvolený, SNS

Horné Trhovište, Marek Hladej, 117, KDH

Horné Trhovište, Ivan Bednárik, 25, NEKA

Horné Zelenice, Viera Darivčaková, 151, Zvolená, SaS

Horné Zelenice, Vladimír Kollár, 108, SMER

Horné Zelenice, Pavol Synák, 38, NEKA

Horné Zelenice, Miroslav Predný, 13, NEKA

Jalšové, Emília Živčáková, 179, Zvolená, NEKA

Jalšové, Peter Pavlovič, 121, NEKA

Kľačany, Róbert Kožík, 370, Zvolený, NEKA

Kľačany, Andrea Jurenová, 202, SMER

Koplotovce, Rudolf Štefanovič, 164, Zvolený, SMER

Koplotovce, Július Prokop, 77, NEKA

Koplotovce, Ľubomír Burda, 65, NEKA

Koplotovce, Andrea Pacerová, 54, KDH

Koplotovce, Elena Bardiovská, 30, NEKA

Koplotovce, Ivan Bendl, 18, NEKA

Leopoldov, Milan Gavorník, 829, Zvolený, NEKA

Leopoldov, Róbert Gergič, 317, NEKA

Leopoldov, Jozef Krilek, 164, NEKA

Leopoldov, Samuel Filip, 109, NEKA

Leopoldov, Miroslav Ondruška, 101, NEKA

Leopoldov, Štefan Marcinka, 82, NEKA

Madunice, Alena Jelušová, 599, Zvolená, NEKA

Merašice, Stanislav Michal, 168, Zvolený, SMER

Merašice, Jozef Polák, 60, KDH

Merašice, Peter Gruchalák, 19, NEKA

Pastuchov, Ladislav Ištok, 248, Zvolený, KDH

Pastuchov, Ján Michalec, 138, NEKA

Pastuchov, Oľga Kremnická, 110, ĽS-HZDS

Pastuchov, Ľubomír Hochel, 43, NEKA

Ratkovce, Martin Červenka, 118, Zvolený, NEKA

Ratkovce, Viliam Sobota, 91, KDH

Sasinkovo, Jaroslav Jamrich, 226, Zvolený, SMER

Siladice, Jana Chynoradská, 125, Zvolená, NEKA

Siladice, Martin Štrba, 112, SDKÚ-DS

Siladice, Beata Mečiarová, 59, SMER

Tekolďany, Alena Rolincová, 73, Zvolená, KDH

Tekolďany, Angelika Kukučková, 31, SMER

 

Tepličky, Miroslav Veľký, 97, Zvolený, SMER, SNS

Tepličky, Peter Kolena, 85, NEKA

Trakovice, Ľudovít Tolarovič, 492, Zvolený, NEKA

Trakovice, Helena Hercegová, 283, NEKA

Žlkovce, Tibor Stanko, 237, Zvolený, KDH

Žlkovce, Ľubomír Zachar, 116, ND

 

Mestá a obce okresu Hlohovec

(Zatiaľ len zelene zvýraznené obsahujú informácie o voľbách, ostatné len prekliky na Wikipédiu)

 

Bojničky | Červeník | Dolné Otrokovce | Dolné Trhovište | Dolné Zelenice | Dvorníky | Hlohovec | Horné Otrokovce | Horné Trhovište | Horné Zelenice | Jalšové | Kľačany | Koplotovce | Leopoldov | Madunice | Merašice | Pastuchov | Ratkovce | Sasinkovo | Siladice | Tekolďany | Tepličky | Trakovice | Žlkovce

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.